جستجو
برگشت به همه

دکمه سردست با موتور ساعت آنتیک

دکمه سردست با موتور ساعت آنتیک

 

نحوه ی لباس پوشیدن بازتابی از شخصیت شماست و به اطرافیان نشان می دهد که چگونه می خواهید دیده شوید. از کت و پیراهن گرفته تا کمربند و ست کردن آن ها با انگشتر و ساعت مچی. استفاده از لوازمی از این دست تا حد قابل توجهی در آراستگی (استایل) شما اثرگذار خواهد بود. همچنین اکسسوری های متنوعی وجود دارد که شما روی لباس تان بکار می برید مثل: کراوات، پاپیون، دکمه سرآستین و .... ؛ اما در میان این لوازم، اهمیت استفاده از ساعت مچی بسیار زیاد است تا جایی که به آن لقب پادشاه لوازم جانبی داده شده است. پادشاهی که سمت و سوی استفاده از سایر لوازم جانبی را مشخص می کند. برای مثال یکی از این قواعد، استفاده از انگشتر همرنگ با ساعت مچی است. به عبارت ساده تر اگر شما از ساعتی با قاب طلایی استفاده می کنید، انگشتر با رنگ طلایی مناسب همراهی آن است.

دکمه سرآستین نمونه دیگری از لوازم جانبی است که می تواند با ساعت شما ست شود. این همراهی می تواند از همرنگ بودن دکمه سرآستین تا شباهت ظاهری با ساعت ادامه پیدا کند.

شرکت IFLW با ایده ای نو، دست به نوآوری در زمینه طراحی و ساخت دکمه های سرآستین زده است. در ساخت این دکمه ها از موتور ساعت های لوکس و شناخته شده مانند برند های امگا (OMEGA)، رولکس (ROLEX)، زنیت(ZENITH) و ژِژِ لوکولتر (Jaeger-LeCoultre) و ... استفاده شده است. این دکمه ها طراحی بسیار ظریف و خاصی دارند که شما می توانید مدل آن را با ساعت تان ست کنید. انواع کیف ساعت مچی و شارژر رو میزی ساعت های اتوماتیک از دیگر محصولات این شرکت هستند.

علاقه مندان به این لوازم جانبی می توانند از طریق سایت این شرکت، محصول دلخواه خود را مشاهده و ثبت سفارش کنند.

در ادامه با نمونه هایی از محصولات دکمه سرآستین این شرکت (IFLW) بیشتر آشنا خواهید شد.

 

 

  •       دکمه سردست مستطیل شکل امگا (OMEGA)

موتوری که از آن روی این دکمه های سردست استفاده شده از نظر دقت و درستی نمایانگر قدرت مندی ساعت سازی سوییس می باشد. این موتور معمولاً روی ساعت های قدیمی سری ژنو omega بکار برده شده است. مثل مدل 7P16Q8. این مدل از دکمه سرآستین ها، بسیار ظریف و باشکوه است و زیبایی آن غیر قابل توصیف است و به ارزش  290.00 در سایت قابل خرید می باشد.

 

 

 

 

 

  •       دکمه سرآستین های سلینی ساعت رولکس

این مدل از سری "تولید محدود" دکمه های سر آستین موتور رولکس است. این موتورها یک بار در ساعت های معروف سری سلینی (cellini) رولکس استفاده شده اند. یک جفت دکمه سرآستین به اندازه 20 میلی متر است که جلوه ای خاص به لباس شما می بخشد. در مدل 8JZUD7 ساعت رولکس از این نوع موتور استفاده شده است و شما می توانید دکمه سرآستین های آن را که قیمتی برابر با € 3,990.00 دارد در سایت مشاهده کنید.

 

 

 

 

 

  •        دکمه سرآستین های ژِژِ لوکولتر (JAEGER-LECOULTURE)

این ست از دکمه های سر آستین منحصر به فرد، از برند شناخته شده ژِژِ لوکولتر (JAEGER-LECOULTURE) که در ایران با نام "ژِژِ" نیز شناخته می شود ساخته شده است. برند با سابقه ای که ابداعات خلاقانه ای در صنعت ساخت ساعت دارد. موتورهای مورد استفاده در این دکمه ها در مدل نمایش داده شده در تصویر زیر با رفرانس 150339SH به کار رفته است. این دکمه ها با قیمت € 490.00 ارزش گزاری شده اند.

 

 

 نویسنده:نسترن توکلی

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بستن