جستجو
برگشت به همه

چطور خاصیت ضدآب ساعتم را حفظ کنم؟

چطور خاصیت ضدآب ساعتم را حفظ کنم؟

در مطلب قبلی با عنوان «چگونه از ضد آب بودن ساعتم مطمئن شوم» سعی کردیم تا راهنمای مناسبی جهت آشنایی مخاطبان فروشگاه زمان و زیور در خصوص آشنایی با ساعت های ضد آب ارائه دهیم. در این مطلب به نکات کاربردی جهت حفظ ویژگی ضدآبی ساعت های مچی پرداخته ایم. دقت داشته باشید که خاصیت ضدآبِ ساعت‌ها همیشگی نیست، اگر در حفظ و نگهداری این خاصیت کوشا نباشید! برای این منظور راهنمایی‌های ما را دنبال کنید:

 

  1.  در صورت شنا در آب شور یا آب کلردار (استخر)، ساعت خود را به طور کامل با آب شیرین شستشو نموده و با دقت خشک نمایید.
  2.  هیچ‌گاه تنظیمات ساعت خود را زیر آب تغییر ندهید، زیرا امکان نفوذ آب به داخل ساعت بالا می‌رود.
  3.  هیچ‌گاه از هیچ دکمه ی ساعت خود زیر آب استفاده نکنید.
  4.  برای ساعت‌هایی که دارای پیچ تنظیمِ بالا و پایین شونده هستند، حتماً اطمینان حاصل کنید که قبل از ورود به آب، آن را در حالت ثابتِ پایین قرار داده‌اید.
  5.  تا حد امکان از اختلاف دمای ناگهانی ساعت خود جلوگیری کنید. به طور مثال چند ساعت حمام داغ، آفتاب و پرش بلافاصله داخل آب سرد می تواند مفاصل ساعت را بسیار سریع‌تر دچار خرابی کند.
  6. از تعویض باتری ساعت به طور شخصی خودداری کنید چرا که درزگیری ساعت ضعیف خواهد شد. در این مورد به کارشناسان امر اطمینان کنید.

اگر با وجود تمام این اقدامات حیاتی، همچنان متوجه وجود بخار آب داخل ساعت خود شدید، به شرکت صادر کننده گارانتی ساعت خود مراجعه نمایید. به طور کلی پیشنهاد می شود که سالی یک بار ساعت خود را توسط مراکز معتبر خدمات ساعت بررسی نمایید تا از حفظ ویژگی ضدآبی ساعت خود اطمینان حاصل کنید. مرکز خدمات پس از فروش زمان و زیور همه روزه آماده ارائه خدمات منحصر به فرد در زمینه ی انواع ساعت های شماست. می توانید با تلفن 72135-021 نسبت به هماهنگی جهت بهره مندی از خدمات این مرکز تماس حاصل نمایید.

 

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بستن
مرسی از توضیحات جامع در خصوص نگهداری در مقابل آب