جستجو
برگشت به همه

تور مجازی موزه امگا در سوئیس

تور مجازی موزه امگا در سوئیس

موزه ی جدید امگا سال 2019 در شهر بیل بین سوئیس افتتاح شد. بنای این موزه توسط شیگرو بان، معمار برجسته و باسابقه طراحی شده و در ساخت آن از متریال اصلی استیل، شیشه و چوب سوئیسی استفاده شده است. در بخش های مختلف این موزه، با دیدن فیلم های مستند، نمایشگرهای تبلیغاتی و تجربیات جالب واقعی، می توانید داستان امگا را دنبال کنید. در مسیر پیاده روی طولانی در میان زمان سنج های مختلف و درگیر شدن با داستان 360 درجه ای زمان، سفری به یادماندنی به قلب امگا را تجربه می کنید. هدف از این کار آشنا کردن عملکرد امگا و موتور مشهور Co-Axial است. تکنیک به کار رفته در این موتور برای اولین بار در سال 1999 به صورت تولید انبوه توسط امگا به بازار معرفی شد.

در بخشی از این موزه، بازدیدکنندگان می توانند دویدن در مسیر شبیه سازی شده ی مسابقات دو المپیک به طول 9 متر را تجربه کنند و زمان خود را با استفاده از فناوری معروف و ثبت شده ی تایم کیپر امگا (Omega Timekeeper) اندازه گیری کنند. همچنین با سابقه ی امگا در مونتاژ ساعت توسط زنان آشنا شوند، در سطح ماه قدم بزنند و به جهان شگفت انگیز جیمز باند یا همان مأمور 007 وارد شوند. تاریخچه ی این برند در ویترین های فولادی به طول 50 متر که دارای 64 بخش اختصاصی است به نمایش درآمده است.

امگا همزمان با افتتاح این موزه ی جدید، اقدام به ایجاد حساب کاربری اینستاگرامی به آدرس #OMEGAMuseum برای دسترسی آسان تر مخاطبان خود به رویدادهای موزه نموده است.

 

 

 

 

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بستن